IV Bieg Papieski w Lublinie - 18 października 2011 r.

bieg_papieski_logo           IV Bieg Papieski w Lublinie    18 października 2011 r.

WYNIKU BIEGU

Kategoria I dziewczęta (szkoła podstawowa - klasy I-IV)
1. Kierz Wioletta Szkoła Podstawowa nr 32
2. Zabłocka Martyna Szkoła Podstawowa nr 32
3. Tustanowska Martyna Szkoła Podstawowa nr 50
4. Kopczyńska Joanna Szkoła Podstawowa nr 14
5. Barańska Paulina Szkoła Podstawowa nr 32
6. Kalinowska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 31
7. Popławska Ewelina Szkoła Podstawowa nr 32
8. Pawłowicz Patrycja Szkoła Podstawowa nr 32
9. Wójtowicz Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 14
10. Łepak Weronika Szkoła Podstawowa nr 14
11. Bartnik Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 32
12. Kowalczyk Klaudia Szkoła Podstawowa nr 6 Zamość
13. Bodzak Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 14
14. Gorzel Marta Szkoła Podstawowa nr 32
15. Wronka Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 31

Kategoria I chłopcy (szkoła podstawowa - klasy I-IV)
1. Tustanowski Michał Szkoła Podstawowa nr 50
2. Szabelski Karol Szkoła Podstawowa w Adamowie
3. Topolan Paweł Szkoła Podstawowa nr 14
4. Krupski Paweł Szkoła Podstawowa nr 14
5. Niewęgłowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 32
6. Wyrykowski Marcin Szkoła Podstawowa nr 31
7. Pietrzak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 31
8. Bil Dawid Szkoła Podstawowa nr 43
9. Małaj Bernard Szkoła Podstawowa nr 32
10. Gajowiak Łukasz Szkoła Podstawowa nr 32
11. Szafrański Paweł Szkoła Podstawowa nr 31
12. Gazda Kacper Szkoła Podstawowa nr 31
13. Ogórek Artur Szkoła Podstawowa nr 32
14. Mochaupt Patryk Szkoła Podstawowa nr 32
15. Grzywaczewski Kamil Szkoła Podstawowa nr 31
16. Tarasiuk Łukasz Szkoła Podstawowa nr 32
17. Tombiewicz Kuba Szkoła Podstawowa nr 31
18. Łabarzewski Wiktor Szkoła Podstawowa nr 31
19. Giżak Jakub Szkoła Podstawowa nr 31

Kategoria II dziewczęta (szkoła podstawowa - klasy V-VI)
1. Malinowska Marta Szkoła Podstawowa w Żdamowie
2. Szczygieł Magda Szkoła Podstawowa nr 31
3. Lisowska Julia Szkoła Podstawowa nr 43
4. Witkowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 32
5. Ruczyńska Weronika Szkoła Podstawowa nr 31
6. Piróg Dominika Szkoła Podstawowa nr 43
7. Pietruczuk Natalia Szkoła Podstawowa nr 42
8. Piesiak Paulina Szkoła Podstawowa nr 42
9. Romanek Adrianna Szkoła Podstawowa nr 43
10. Andrejas Milena Szkoła Podstawowa nr 43
11. Wankiewicz Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 14
12. Mikołajczak Julia Szkoła Podstawowa nr 31
13. Kwiatkowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 42
14. Kowalska Julia Szkoła Podstawowa nr 31
15. Berdak Magda Szkoła Podstawowa nr 31
16. Szuba Julia Szkoła Podstawowa nr 31
17. Semczuk Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 31
18. Nowacka Justyna Szkoła Podstawowa nr 43
19. Gonder Oliwia Szkoła Podstawowa nr 32
20. Proch Weronika Szkoła Podstawowa nr 31
21. Krosoń Klaudia Szkoła Podstawowa nr 43
22. Możejko Monika Szkoła Podstawowa nr 43
23. Gajowiak Kinga Szkoła Podstawowa nr 42

Kategoria II chłopcy (szkoła podstawowa - klasy V-VI)
1. Buczek Jakub Szkoła Podstawowa nr 31
2. Ceglarski Paweł Szkoła Podstawowa nr 43
3. Urbański Krystian Szkoła Podstawowa nr 32
4. Chrzanowski Mateusz Szkoła Podstawowa nr 31
5. Radzikowski Mateusz Szkoła Podstawowa nr 42
6. Somarczenko Dariusz Szkoła Podstawowa nr 11
7. Oleksak Michał Szkoła Podstawowa nr 42
8. Sidor Kamil Szkoła Podstawowa nr 43
9. Gołębiowski Oskar Szkoła Podstawowa nr 29
10. Zarzycki Sylwester Szkoła Podstawowa nr 14
11. Salawa Bartek Szkoła Podstawowa nr 32
12. Rusinek Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 43
13. Mącik Krystian Szkoła Podstawowa nr 31
14. Myrcha Piotr Szkoła Podstawowa nr 32
15. Osieleniec Kamil Szkoła Podstawowa nr 43
16. Kozieł Radosław Szkoła Podstawowa nr 42
17. Chołdzyński Adam Szkoła Podstawowa nr 42
18. Kowalczyk Marcin Szkoła Podstawowa nr 32
19. Wasilewski Igor Szkoła Podstawowa nr 43
20. Gontarski Filip Szkoła Podstawowa nr 43
21. Tarasiuk Sebastian Szkoła Podstawowa nr 32
22. Batyra Damian Szkoła Podstawowa nr 32
23. Kacki Radek Szkoła Podstawowa nr 31
24. Lizinkiewicz Cezary Szkoła Podstawowa nr 42
25. Kowalski Karol Szkoła Podstawowa nr 42
26. Altmajer Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 42
27. Pruszkowski Adam Szkoła Podstawowa nr 42
28. Kopeć Bernard Szkoła Podstawowa nr 43

Kategoria III chłopcy (gimnazja)
1. Borowik Damian Gimnazjum nr 10
2. Kuśmiński Michał Gimnazjum im. św. St. Kostki
3. Klocek Grzegorz Gimnazjum im. św. St. Kostki
4. Mikusek Adrian Gimnazjum nr 9
5. Urbański Patryk Gimnazjum nr 9
6. Bańka Jakub Gimnazjum nr 1
7. Orłowski Bartosz Gimnazjum nr 9
8. Wtykło Mateusz Gimnazjum nr 9
9. Poniewozik Damian Gimnazjum nr 1
10. Przychodzki Daniel Gimnazjum nr 1
11. Siczek Jan Gimnazjum im. św. St. Kostki
12. Zieliński Adrian Gimnazjum nr 9
13. Zieliński Adrian Gimnazjum nr 9
14. Chojak Damian Gimnazjum nr 15
15. Skrobas Łukasz Gimnazjum nr 1
16. Matyjaszczyk Bartłomiej Gimnazjum nr 1
17. Łoboda Daniel Gimnazjum im. św. St. Kostki
18. Kowalski Karol Gimnazjum im. św. St. Kostki
19. Obszański Piotr Gimnazjum im. św. St. Kostki
20. Kępa Szymon Gimnazjum im. św. St. Kostki
21. Cieślak Janek Gimnazjum im. św. St. Kostki
22. Mużyło Patryk Gimnazjum Nr 1
23. Opoń Marcin Gimnazjum nr 9
24. Plewik Huber Gimnazjum nr 9
25. Zaklika Artur Gimnazjum nr 1
26. Helniak Bartek Gimnazjum nr 15
27. Starek Przemysław Gimnazjum nr 9
28. Tomala Oskar Gimnazjum nr 14
29. Łepik Michał Gimnazjum im. św. St. Kostki
30. Wójcik Wojciech Gimnazjum nr 14
31. Karczmarz Sebastian Gimnazjum nr 9
32. Naja Jarosław Gimnazjum nr 1
33. Kiczyński Krystian Gimnazjum nr 1
34. Derkacz Damian Gimnazjum nr 1
35. Galiński Marcin Gimnazjum nr 1
36. Żurawski Konrad Gimnazjum nr 9
37. Kurkiewicz Piotr Gimnazjum nr 1
38. Michalewski Sebastian Gimnazjum nr 9
39. Szybalski Dominik Gimnazjum nr 15
40. Pidek Łukasz Gimnazjum nr 14
41. Delmanowski Rafał Gimnazjum im. św. St. Kostki
42. Piotr Deresz Gimnazjum nr 9
43. Grzegorczyk Kamil Gimnazjum nr 1
44. Ciepłowski Paweł Gimnazjum nr 1
45. Komala Albert Gimnazjum nr 1
46. Kowalski Bolesław Gimnazjum nr 1
47. Leszek Kamil Gimnazjum nr 1
48. Kuliński Maciej Gimnazjum nr 9
49. Iśtok Kamil Gimnazjum nr 1
50. Górski Adam Gimnazjum nr 15
51. Kot Bartosz Gimnazjum nr 15
52. Wieprzowski Dariusz Gimnazjum nr 15
53. Muskała Rafał Gimnazjum nr 1
54. Śmiałek Fryderyk Gimnazjum nr 1
55. Koziej Jakub Gimnazjum nr 1
56. Maik Filip Zespół Szkół Plastycznych
57. Widz Patryk Gimnazjum nr 9
58. Buda Mateusz Gimnazjum nr 1
59. Świder Adam Gimnazjum im. św. St. Kostki
60. Brzozowski Jakub Gimnazjum nr 14
61. Niziński Borys Gimnazjum nr 9
62. Kudła Jakub Gimnazjum nr 1
63. Zalewski Dawid Gimnazjum nr 15
64. Traczyński Mateusz Gimnazjum nr 14
65. Kamiński Piotr Gimnazjum nr 14
66. Pawlak Aleksander Gimnazjum nr 1
67. Rękas Dymitr Gimnazjum nr 9
68. Szpas Michał Gimnazjum nr 1
69. Mrozik Damian Gimnazjum nr 1
70. Jankowski Antoni Gimnazjum nr 14
71. Firlej Marcin Gimnazjum nr 15
72. Jagiełło Bartosz Gimnazjum nr 15
73. Rodak Radosław Gimnazjum im. św. St. Kostki
74. Ziółkowski Bartosz Gimnazjum nr 1
75. Rozwód Kacper Gimnazjum nr 1
76. Sagan Konrad Gimnazjum nr 9
77. Sech Patryk Zespół Szkół Plastycznych
78. Gąska Wojciech Gimnazjum im. św. St. Kostki
79. Hardej Kacper Gimnazjum nr 14
80. Galazder Patryk Gimnazjum nr 1
81. Kańczugowski Piotr Gimnazjum nr 14
82. Miącz Michał Gimnazjum nr 15
83. Michalski Piotr Gimnazjum nr 1
84. Węs Marcin Gimnazjum nr 1
85. Koczmara Adrian Gimnazjum nr 15
86. Flak Daniel Gimnazjum nr 15
87. Łukaszczyk Arkadiusz Gimnazjum nr 15
88. Koper Łukasz Gimnazjum nr 15
89. Rudy Kacper Gimnazjum nr 15
90. Malec Dawid Gimnazjum nr 15
91. Gawryszczak Jakub Gimnazjum nr 1
92. Radzikowski Adrian Gimnazjum nr 1
93. Kamiński Konrad Gimnazjum nr 1
94. Swuł Mateusz Gimnazjum nr 1
95. Trumiński Paweł Gimnazjum nr 1
96. Sugier Adrian Gimnazjum nr 9
97. Cybul Karol Gimnazjum nr 9
98. Puchała Jakub Gimnazjum nr 9
99. Kozak Jakub Gimnazjum nr 1
100. Pikulski Konrad Gimnazjum nr 1

Kategoria III dziewczęta (gimnazja)

1. Złomańczuk Eliza KS Agros Zamość

2. Pleskaczyńska Julia Gimnazjum im. św. St. Kostki

3. Deryło Aleksandra KS Agros Zamość

4. Kaczyńska Julia Gimnazjum im. św. St. Kostki

5. Kostrzewska Justyna Gimnazjum nr 10

6. Gomoła Małgorzata Gimnazjum nr 10

7. Mielcarek Beata Publiczne Gimnazjum w Gorajcu

8. Kowalczyk Katarzyna KS Agros Zamość

9. Kowalczyk Agnieszka KS Agros Zamość

10. Szczygieł Małgorzata Gimnazjum nr 15

11. Drąg Anna Gimnazjum nr 14

12. Dziak Karolina Gimnazjum nr 1

13. Szkutnik Paulina Gimnazjum nr 14

14. Sztylko Anna Gimnazjum nr 14

15. Gawrońska Agnieszka Gimnazjum nr 14

16. Jurd Klara Gimnazjum im. św. St. Kostki

17. Baciur Patrycja Gimnazjum im. św. St. Kostki

18. Kowalczyk Patrycja Gimnazjum nr 14

19. Gąsior Alicja Gimnazjum nr 14

20. Dudek Wiktoria Gimnazjum nr 14

21. Bielak Katarzyna Gimnazjum nr 14

22. Stelmasiak Ewelina Gimnazjum nr 14

23. Rękas Magdalena Gimnazjum nr 9

24. Maciejewska Aleksandra Gimnazjum nr 9

25. Guzal Dominika Gimnazjum im. św. St. Kostki

26. Pawliczuk Magdalena Gimnazjum im. św. St. Kostki

27. Siembida Adrianna Gimnazjum nr 9

28. Kolibska Anita Gimnazjum nr 9

29. Walczak Emilia Gimnazjum nr 1

30. Flisiak Justyna Gimnazjum im. św. St. Kostki

31. Marciniak Magdalena Gimnazjum im. św. St. Kostki

32. Szczygieł Ilona Gimnazjum nr 14

33. Borkowska Paulina Gimnazjum nr 14

34. Gospodaryk Katarzyna Gimnazjum nr 9

35. Kamińska Kinga Gimnazjum nr 14

36. Kurkiewicz Patrycja Gimnazjum nr 1

37. Kozik Malwina Gimnazjum nr 1

38. Bielak Zuzanna Gimnazjum nr 14

39. Skiba Angelika Gimnazjum nr 1

40. Przychodzeń Aneta Gimnazjum nr 1

41. Grandek Emilia Gimnazjum im. św. St. Kostki

42. Gęca Natalia Gimnazjum nr 1

43. Leśnikow Sylwia Gimnazjum nr 14

44. Staszak Urszula Gimnazjum nr 1

45. Guszka Magdalena Gimnazjum nr 1

46. Grzechnik Magdalena Gimnazjum nr 1

47. Raca Patrycja Gimnazjum nr 14

48. Wyłupek Magdalena Gimnazjum nr 9

49. Jagielska Anita Gimnazjum nr 9

50. Bobel Agnieszka Gimnazjum nr 1

51. Kucharzewska Maria Gimnazjum nr 9

52. Witek Beata Gimnazjum nr 1

53. Siembida Aleksandra Gimnazjum nr 1

54. Elzak Patrycja Gimnazjum nr 14

55. Zalewska Katarzyna Gimnazjum nr 14

56. Wyszyńska Katarzyna Gimnazjum nr 1

57. Sobstyl Agata Gimnazjum nr 1

58. Wierzchowska Patrycja Gimnazjum nr 1

59. Chojnacka Izabela Gimnazjum nr 15

60. Rębacz Klaudia Gimnazjum nr 15

61. Czajka Weronika Gimnazjum nr 15

62. Zaburka Joanna Gimnazjum nr 9

63. Bondyra Klaudia Gimnazjum nr 9

64. Gustaw Agata Gimnazjum nr 1

65. Krzysiak Agata Gimnazjum nr 1

66. Wójcik Anna Gimnazjum nr 9

67. Wójcik Klaudia Gimnazjum nr 9

68. Krzyszczak Sylwia Gimnazjum nr 9

69. Ładniak Kinga Gimnazjum nr 9

 

Kategoria IV Chłopcy (szkoły średnie)

1. Świrgoń Adam XV Liceum Ogólnokształcące

2. Klocek Wacław XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

3. Kępka Kamil V Liceum Ogólnokształcące

4. Ligaj Łukasz XXIII Liceum Ogólnokształcące

5. Momot Patryk Zespół Szkół Zawodowych Zamość

6. Sulej Dawid Zespół Szkół Budowlanych

7. Prokopowicz Karol Zespół Szkół Budowlanych

8. Kuszner Maciek Zespół Szkół Budowlanych

9. Kozak Piotr Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

10. Kramek Mateusz Zespół Szkół Budowlanych

11. Pawłowski Adam II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

12. Zarębski Jan XXI Liceum Ogólnokształcące

13. Zdyb Wojciech Zespół Szkół Budowlanych

14. Kowalczyk Michał Zespół Szkół Budowlanych

15. Kreps Przemysław Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

16. Nowosad Jan XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

17. Zając Krzysztof Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

18. Grenda Paweł Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

19. Drwal Łukasz XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

20. Szczygieł Marek Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

21. Wierzbicki Paweł XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

22. Kociuba Bartłomiej XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

23. Szczębara Sylwester Zespół Szkół Budowlanych

24. Jasina Artur Zespół Szkół Budowlanych

25. Kocyła Łukasz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

26. Borowiecki Marcin XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

27. Świderski Rafał Zespół Szkół Budowlanych

28. Kucharzyk Rafał Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

29. Stachura Gabriel XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

30. Grzesiak Sławomir XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

31. Klocek Jędrzej XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

32. Krzewski Mateusz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

33. Winiarczyk Patryk Zespół Szkół Budowlanych

34. Skubisz Marcin Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

35. Jęczeń Tomasz Zespół Szkół Budowlanych

36. Skubisz Damian Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

37. Gronkowski Daniel Zespół Szkół Plastycznych

38. Bądos Grzegorz Zespół Szkół Plastycznych

39. Jaszczyński Paweł Zespół Szkół Budowlanych

40. Przebirowski Karol Zespół Szkół Budowlanych

41. Barwiński Radosław Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

42. Szymański Bartłomiej XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

43. Golonka Damian Zespół Szkół Budowlanych

44. Bochen Mariusz Zespół Szkół Budowlanych

45. Brzozowski Maciej Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

46. Maciąg Mateusz Zespół Szkół Plastycznych

47. Oleksiński Grzegorz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

48. Ozimek Michał XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

49. Szczypa Marceli XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

50. Ptasznik Marcin VIII Liceum Ogólnokształcące

51. Wójtowicz Damian Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

52. Zabielski Sylwester Zespół Szkół Budowlanych

53. Flisiak Daniel Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

54. Moritz Igor Zespół Szkół Plastycznych

55. Wójtowicz Łukasz Zespół Szkół Transportowo Komunikacyjnych

56. Marzęta Norbert Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

57. Grzelak Bartosz Zespół Szkół Plastycznych

58. Leszczyński Patryk Zespół Szkół Plastycznych

59. Juszka Michał Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

60. Kopański Sebastian Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

61. Kurzyna Mariusz Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

62. Kowalski Sylwester Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Lublin

63. Adach Patryk Zespół Szkół Plastycznych

64. Ciechoński Przemysław VIII Liceum Ogólnokształcące

65. Mikulski Artur Zespół Szkół Budowlanych

66. Fidut Jakub Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

67. Kluch Dominik Zespół Szkół Budowlanych

68. Małecki Eryk Zespół Szkół Plastycznych

69. Makaruk Mateusz Zespół Szkół Budowlanych

70. Wrótny Kamil Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

71. Kruczek Przemysław Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

72. Szymczak Jacek Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

73. Sajnaj Mateusz Zespół Szkół Budowlanych

74. Miszczak Sławomir Zespół Szkół Budowlanych

75. Aina Adam VIII Liceum Ogólnokształcące

76. Wilkoławski Jarosław Zespół Szkół Budowlanych

77. Szklarz Kacper XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

78. Pieńkosz Jacek Zespół Szkół Budowlanych

79. Korona Patryk Zespół Szkół Budowlanych

80. Rzeszota Łukasz Zespół Szkół Budowlanych

81. Frączek Piotr Zespół Szkół Budowlanych

82. Kośka Dariusz Zespół Szkół Budowlanych

83. Orłowski Marcin Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

84. Wysok Paweł Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

85. Włodarczyk Mateusz XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

86. Kamil Kuśko XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

87. Żurawski Artur Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

88. Szwargolinski Bartosz XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

89. Jóźwiak Piotr Zespół Szkół Budowlanych

90. Wach Dawid Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

91. Kwieciński Patryk Zespół Szkół Budowlanych

92. Sobczak Bartosz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

93. Misztal Mateusz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

94. Janasz Michał Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

95. Nalewajek Adrian Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

96. Ksobieraj Batosz VIII Liceum Ogólnokształcące

97. Cichosz Norbert Zespół Szkół Budowlanych

98. Małek Michał VIII Liceum Ogólnokształcące

99. Pierepieńko Łukasz Zespół Szkół Budowlanych

100. Buczyński Damian Zespół Szkół Budowlanych

101. Błaszczak Patryk Zespół Szkół Budowlanych

102. Puchacz Adrian Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

103. Bodzak Dawid Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

104. Bordzoł Tomasz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

105. Kowalski Dawid XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

106. Smęt Aleksander XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. St. Kostki

 

Kategoria IV dziewczęta (szkoły średnie)

1. Tchorzewska Karolina V Liceum Ogólnokształcące

2. Mrozowska Patrycja Liceum Ogólnokształcące w Adamowie

3. Skroś Edyta Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

4. Wojtyl Żaneta Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

5. Sapała Magdalena Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

6. Borysławska Dagmara Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

7. Paluch Joanna Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

8. Niewińska Martyna Zespół Szkół Plastycznych

9. Leszczyńska Joanna Zespół Szkół Budowlanych

10. Sobótka Justyna Zespół Szkół Budowlanych

11. Czarnota Iwona XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisław Kostki

12. Czarnacka Natalia XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisław Kostki

13. Pacek Mariola Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

14. Dacko Katarzyna Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

15. Kłopot Adrianna Zespół Szkół Plastycznych

16. Niedźwiadek Karolina Zespół Szkół Plastycznych

17. Włoszek Malwina Zespół Szkół Plastycznych

18. Muciańska Paulina Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

19. Grabowska Karolina Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

20. Mich Monika Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Lubartów

21. Ostrowska Weronika Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

22. Korba Ewelina VIII Liceum Ogólnokształcące

23. Matejczuk Agnieszka VIII Liceum Ogólnokształcące

24. Szelest Jolanta VIII Liceum Ogólnokształcące

25. Sałata Wioleta Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości

26. Korba Monika VIII Liceum Ogólnokształcące

27. Drążkowska Anna Zespół Szkół Plastycznych

28. Baran Dominika Zespół Szkół Plastycznych

29. Jędruszewska Monika Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji

30. Kwietniewska Ewelina VIII Liceum Ogólnokształcące

31. Baruk Klaudia VIII Liceum Ogólnokształcące

32. Wójcik Małgorzata VIII Liceum Ogólnokształcące

33. Wartacz Katarzyna VIII Liceum Ogólnokształcące

34. Saj Magdalena VIII Liceum Ogólnokształcące

 

Kategoria V kobiety (dorośli)
1. Nawrocka Monika 1990
2. Tustanowska Jolanta 1967
3. Miller Marta 1988
4. Kowalczyk Agnieszka 1988
5. Gałecka Paulina 1996
6. Michalska Anna 1992
7. Kornaś Aneta 1986

Kategoria V niepełnosprawni (dorośli)
1. Pawłowicz Robert 1979 KOT WSC Werbkowice
2. Pasko Robert 1971

Kategoria V mężczyźni (dorośli)
1. Młynarz Kamil 1990
2. Smoliński Sebastian 1991
3. Świecak Robert
4. Wysokiński Dawid 1992
5. Serentowicz Stanisław 1966
6. Falszyński Maciej 1975
7. Pawłowski Tomasz 1990
8. Misiurek Krzysztof 1988
9. Antoń Paweł KUL 1989
10. Czeżyk Marek 1990
11. Szabat Paweł 1987
12. Jendrych Artur AZS UMCS 1990
13. Wolski Łukasz 1989
14. Skwarek Sławomir V-MAX Adamów 1963
15. Brodecki Tomasz 1987
16. Mitura Adam 1994
17. Stelmach Zbigniew 1960
18. Jefimowski Włodzimierz 1987
19. Józak Grzegorz 1990
20. Iwanicki Władysław
21. Czerski Adrian 1998
22. Orłowski Andrzej 1991
23. Basznianin Jan pracownik KUL 1962
24. Kol Leszek 1951
25. Mitura Bartłomiej 1995
26. Żak Emil 1990
27. Krzysznak Michał 1989
28. Surowiec Marian 1950
29. Tomaszewski Leon 1954
30. Gruss Konrad 1988
31. Moryc Kamil 1992
32. Mrzygłocki Andrzej 1962
33. Michno Marian 1947
34. Gigilewicz Edward pracownik KUL 1965
35. Szafranek Maciej 1990
36. Suchorab Jarosław 1962
37. Hiller Jerzy 1947
38. Palak Ryszard 1952
39. Król Konrad 1991

REGULAMIN

I.   ORGANIZATORZY

Fundacja Niepodległości

Parafia Św. Krzyża w Lublinie

Ochotnicze Hufce Pracy Lubelska Wojewódzka Komenda i Środowiskowy Hufiec Pracy 3-18

Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Lublinie

Rada Dzielnicy Bronowice

Towarzystwo Sportowo-Turystyczne „Sokolik”

Dom Kultury Bronowice

II. CEL IMPREZY

- upamiętnienie wyboru Ks. Kardynała Karola Wojtyły na Papieża,

- przypominanie przesłania Papieża Jana Pawła II,

- upowszechnianie wśród młodzieży i dorosłych postaw prozdrowotnych.

III. TRASA BIEGU

Uwaga !!! Trasy biegu mogą ulec zmianie.

Bieg Główny – dorośli

- start – ul. Jagiełły (z boiska Szkoły Podstawowej nr 52), godz. 13.00

- bieg ul. Jagiełły, ul. Doświadczalna, ul. Dr. Męczenników Majdanka, ul. Krańcowa, w prawo w ul. Pogodną, przez skrzyżowanie z ul. Grabskiego, ul. Pogodna i ul. Słowicza przez bramę wjazdową na teren Zespołu Szkół Budowlanych w kierunku boiska (za budynkiem szkoły), długość trasy około 5300 m.), okrążenie boiska.

- meta – boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3

- dystans – 5300 m

- zbiórka przed startem – boisko Szkoły Podstawowej nr 52 – od godz. 10.30

Bieg Dzieci: I – IV klasa szkół podstawowych

- start – ul. Słowiczej (przy skrzyżowaniu z ul. Pogodną):

chłopcy – godz. 11.00

dziewczęta – godz. 11.10

- bieg ul. Słowiczą, następnie w lewo przez bramę wjazdową na teren Zespołu Szkół Budowlanych w kierunku boiska (za budynkiem szkoły), okrążenie boiska

- meta – boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3

- dystans – 500 m

- zbiórka przed startem – plac przy Środowiskowym Hufcu Pracy, ul. Łabędzia 15 – od godz. 9.30.

Bieg Dzieci: V – VI klasa szkół podstawowych

- start – z ul. Krańcowej (przy skrzyżowaniu z Dr. M. Majdanka):

chłopcy – godz. 11.30

dziewczęta – godz. 11.40

- bieg ulicą Krańcową, ul. Pogodną, przez skrzyżowanie z ul. Grabskiego w ul. Pogodną, ul. Słowicza i z ulicy Słowiczej przez bramę wjazdową na teren Zespołu Szkół Budowlanych w kierunku boiska (za budynkiem szkoły), okrążenie boiska

- meta – boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3

- dystans – 1500 m

- zbiórka – plac przy Środowiskowym Hufcu Pracy, ul. Łabędzia 15, od godz. 9.30.

Bieg Młodzieży: szkoły gimnazjalne

- start – ul. Łabędzia (z placu przed ŚHP):

chłopcy – godz. 12.00

dziewczęta – godz. 12.10

- bieg z ul. Łabędziej w prawo w ul. Grabskiego, w prawo w ul. Dr. M. Majdanka, w prawo w ul. Krańcową, w prawo w ul. Pogodną, przez skrzyżowanie z ul. Grabskiego, dalej ul. Pogodną w ulicę Słowiczą, z ulicy Słowiczej przez bramę wjazdową na teren Zespołu Szkół Budowlanych w kierunku boiska (za budynkiem szkoły), okrążenie boiska.

- meta – boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3

- dystans – 2300 m

- zbiórka przed startem – plac przy Środowiskowym Hufcu Pracy, ul. Łabędzia 15 – od godz. 9.30.

Bieg Młodzieży: szkoły średnie

- start – Pomnik przy Muzeum na Majdanku

chłopcy – godz. 12.30

dziewczęta – godz. 12.40

- bieg Droga Męczenników Majdanka przez skrzyżowanie z ul. Grabskiego dalej Drogą Męczenników Majdanka, w prawo ul. Krańcową, w prawo ul. Pogodną przez skrzyżowanie z ul. Grabskiego, dalej ul. Pogodną w prawo w ul. Słowiczą, z ulicy Słowiczej przez bramę wjazdową na teren Zespołu Szkół Budowlanych w kierunku boiska (za budynkiem szkoły), okrążenie boiska.

- meta – boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3

- dystans – 2700 m

- zbiórka przed startem – plac przed Pomnikiem Walki i Męczeństwa na Majdanku, ul. Droga Męczenników Majdanka 67 – od godz. 9.30.

IV.  PROGRAM ZAWODÓW

Kategorie uczestników

I: Klasy I – IV szkoły podstawowej

II. Klasy V – VI szkoły podstawowej

III: Gimnazjum

IV. Szkoły średnie

V. Dorośli

Harmonogram

- rozpoczęcie

  • od godz. 10.30 na placu przy Środowiskowym Hufcu Pracy, ul. Łabędzia 15, będą wydawane karty identyfikacyjne i koszulki dla uczestników kategorii I – III
  • od godz. 9.30 na placu przed Pomnikiem Walki i Męczeństwa na Majdanku będą wydawane karty identyfikacyjne i koszulki dla uczestników kategorii IV
  • od godz. 10.30 na terenie boiska Szkoły Podstawowej nr 52 na Felinie ul. Jagiełły,  będą wydawane karty identyfikacyjne i koszulki dla uczestników kategorii V

- biegi według wyznaczonych tras od punktów startowych do mety

- zakończenie

  • miejsce zakończenia: boisko Zespołu Szkół Budowlanych, ul. Słowicza 3 w Lublinie
  • do godz. 15.00 – oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
  • 11.00 – 16.00 –loteria dla zawodników (losowanie upominków).

Klasyfikacja generalna

We wszystkich kategoriach – z podziałem na dziewczęta i chłopców – zostaną przyznane I, II i III miejsca.

V.   WARUNKI UCZESTNICTWA

Biegi dla kategorii I – IV

  • Prawo startu mają uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.
  • Uczestnicy rywalizują w określonych kategoriach
  • Startujący zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie, za co odpowiedzialność ponoszą zgłaszający (szkoły, rodzice, opiekunowie).
  • Osoby niezrzeszone w grupy wypełniają oświadczenie o stanie zdrowia i odpowiedzialności. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie podpisane przez opiekuna prawnego.

Bieg Główny

  • W biegu mogą startować osoby zrzeszone w grupy i niezrzeszone
  • Uczestnicy rywalizują z uwzględnieniem podziału na kobiety i mężczyzn.
  • Wymagane są aktualne badania lekarskie. Zawodnicy nie posiadający aktualnych badań startują na własną odpowiedzialność, wymagane jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i odpowiedzialności.

VI.   ZGŁOSZENIA

Imienne zgłoszenia na listach zbiorowych i indywidualnych, komputerowo – drukowanymi literami, telefonicznej lub emailem (mail szkoły) będą przyjmowane w Sekretariacie Zespołu Szkół Budowlanych od 3 października 2011 r. codziennie od godz. 8.00 do godz. 15.00 do 14.10.2011 r. do godz. 10.00

Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego

ul. Słowicza 3, 20-336 Lublin

tel. (81) 444 27 01, 444 27 02 fax (81) 444 27 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia będą przyjmowane 18 października 2010 r. jedynie w wyjątkowych sytuacjach indywidualnych uczestników od godz. 10.30 do godz. 12.20 w miejscu startu kat. V dla dorosłych.

UWAGA! Zgłoszenie do biegu musi zawierać podział na kategorie oraz płeć.

VII. NAGRODY

  • Za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii z uwzględnieniem podziału ze względu na płeć zostaną przyznane nagrody.
  • Wręczenie nagród odbędzie się po oficjalnym ogłoszeniu wyników.
  • Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej Fundacji Niepodległości www.fundacja-niepodleglosci.pl/biegpapieski oraz www.lubelska.ohp.pl/biegpapieski/

VIII. INFORMACJE DODATKOWE

  • Biegi będą odbywać się przy ograniczonym ruchu drogowym.
  • Każdy z uczestników przy starcie otrzyma kartę identyfikacyjną (w innym kolorze dla każdej kategorii). Po dobiegnięciu do mety i oddaniu kart sędziowie ustalają klasyfikację końcową.
  • W przypadku zawodników niepełnoletnich odpowiedzialność za stan zdrowia uczestników ponoszą opiekunowie.
  • W przypadku zawodników dorosłych odpowiedzialność ponoszą sami zawodnicy.
  • Przed startem organizatorzy wymagają złożenia oświadczeń o wzięciu odpowiedzialności.
  • Biegi odbędą się po nawierzchni asfaltowej, betonowej, żwirowej i trawie.
  • Wyniki końcowe zostaną przedstawione w komunikacie końcowym i publikowane na stronie internetowej Fundacji Niepodległości www.fundacja-niepodleglosci.pl/biegpapieski oraz www.lubelska.ohp.pl/biegpapieski/
  • Organizator zastrzega sobie prawo do podejmowania decyzji w interpretacji zapisów regulaminowych.

FE PL na jasne tlo 240

FUNDACJA NIEPODLEGŁOŚCI
ZOSTAŁA UHONOROWANA NAGRODĄ
XXV FORUM EKONOMICZNEGO
W KRYNICY

DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

(2014)



Logo sklep



Nagroda Prezydenta RP 200



GEH



Bohater NKD



rok zolnierzy wykletych

 

Logo RZT

 

300x600 tlo 

raze z ulraina logo3

YouTube logo full color

logoCK

Adam Plakat 1 proc 2016 FB 800x800

PROSIMY O WSPARCIE 1%
DLA CHOREGO DZIECKA
NASZYCH PRZYJACIÓŁ
KRS: 0000037904
CEL: 14622 ADAM WACHOWICZ

Dzięki za pomoc!
Może się przydamy dziecku...