mega888 Świąteczne promocje w "Księgarni Niepodległości"

Świąteczne promocje w "Księgarni Niepodległości"

Szanowni Państwo! Zapraszamy na świąteczno – noworoczne promocje w internetowym Sklepie Fundacji Niepodległosci.

Na ten okres przygotowaliśmy szereg atrakcji cenowych – m.in.:

• gra planszowa (karciana) „First to Fight”  - 70 zł (ze 110 zł)
  • płyta (muzyczna) „Panny Wyklęte” - 20 zł (z 27 zł)
  • płyta (muzyczna) „Panny Wyklęte/Wygnane Vol.1” - 21 zł (z 29 zł)
  • płyta (muzyczna) „Panny Wyklęte/Wygnane Vol.2” - 21 zł (z 29 zł)
  • płyta (muzyczna) „Kto ty jesteś” - 25 zł (z 32,99 zł)
  • książka „O INCE, która zachowała się jak trzeba” – 20zł (z 28 zł)

Proponujemy również pakiety:

• płyta „Kto ty jesteś” plus książka „O INCE, która zachowała się jak trzeba” – 40zł (z 45 zł już w pojedynczej promocji)
  • płyty „Kto ty jesteś” i „Panny Wyklęte/Wygnane Vol.2” oraz książka „O INCE, która zachowała się jak trzeba” – 55 zł (z 66 zł już w pojedynczej promocji)
  • płyta „Kto ty jesteś” plus książka „O INCE, która zachowała się jak trzeba” oraz gra „First to Fight” - 100 zł(ze 115 zł już w pojedynczej promocji)
  • płyty „Kto ty jesteś” i „Panny Wyklęte/Wygnane Vol.2” oraz książka „O INCE, która zachowała się jak trzeba”, a także oraz gra „First to Fight”  – 110 zł (ze 170 zł już w pojedynczej promocji)
  • płyty „Kto ty jesteś” i „Panny Wyklęte/Wygnane Vol.2” – 40 zł (z 46 zł już w pojedynczej promocji)

Przy zamówieniach kilkunastu sztuk tej samej pozycji możliwość negocjacji ceny, jak również w przypadku zamówień różnych produktów w ilości przewyższającej dziesięć sztuk łącznie.
Jeszcze raz zapraszamy na stronę internetową Fundacji Niepodległości – do naszego sklepu www.sklepniepodleglosci.pl

Nasze produkty to niedrogi a cenny, atrakcyjny i edukacyjny upominek dla ludzi w każdym wieku. Pakiety mogą być znakomitym rodzinnym prezentem.