mega888 XII BIEG PAPIESKI W LUBLINIE - ZAPOWIEDŹ

XII BIEG PAPIESKI W LUBLINIE - ZAPOWIEDŹ

2019 10 16 bis bis

Już dwunasty raz w rocznicę wyboru Karola Kardynała Wojtyły na Stolicę Piotrową organizowany jest Bieg Papieski.
Zapraszamy wszystkich chcących uczcić pamięć Papieża św. Jana Pawła II na sportowo w środę 16 października o godz. 9:30 na boisko Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie przy ul. Słowiczej 3. Start rozpocznie się o godz. 11:00 – wg. poszczególnych kategorii wiekowych. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród ok. 12:40. W trakcie biegów występy artystyczne, loteria upominków, konkursy związane z pontyfikatem św. Jana Pawła II oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Organizatorami Biegu jak co roku są: Parafia pw. Św. Krzyża w Lublinie, ZSB im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, OHP – Lubelska Woj. Komenda oraz Środowiskowy Hufiec Pracy 3-18, Rada dzielnicy Bronowice, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice, Fundacja Niepodległości, Tow. Sportowo – Turystyczne „Sokolik” oraz PCK.
Zgłoszenia w sekretariacie ZSB: tel. 814442701, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy serdecznie

Komitet Honorowy Biegu stanowią: Arcybiskup Metropolita Lubelski ks. S. Budzik, Prezydent Miasta Lublin dr K. Żuk, Marszałek Województwa Lubelskiego J. Stawiarski, Wojewoda Lubelski P. Czarnek, Lubelski Kurator Oświaty T. Misiuk, Przewodniczący Rady Miasta Lublin J. Pakuła.

2019 10 16 bis