mega888 MIŚ WOJTEK NA DNIACH PATRONA W PRZEDSZKOLU NR. 4 W ŚWIDNIKU

MIŚ WOJTEK NA DNIACH PATRONA W PRZEDSZKOLU NR. 4 W ŚWIDNIKU

2021 06 16 bis 0

Miś Wojtek z Fundacji Niepodległości przybył do Świdnika na swoje święto. Był jedną z atrakcji Dni Patrona w Przedszkolu nr. 4 im. Kaprala Niedźwiedzia Wojtka z Zespołu Przedszkoli nr 2 w Świdniku.
Mimo upału Miś dzielnie wziął udział w uroczystościach – w końcu swego imienia. Asystował m.in. przy wypuszczeniu do nieba biało-czerwonych baloników i podziwiał prace plastyczne dzieci na swój temat.
Miś nawet znalazł przytulną gawrę – sympatyczny zakątek, ale o tym opowiemy bliżej jesieni.
Jak wiemy Miś Wojtek bardzo lubi dzieci stąd każda z grup przedszkolnych miała możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia. Mini fotorelacja z uroczystości do obejrzenia na tej stronie w zakładce Multimedia/Galeria: https://www.fundacja-niepodleglosci.pl/multimedia/2389-mis-wojtek-na-dniach-patrona-w-przedszkolu-nr-4-w-swidniku

Dziękujemy całej społeczności Przedszkola, zwłaszcza dzieciom, ale i ich rodzicom oraz Paniom opiekunkom na czele z P. dyr. Beatą Kowalczyk za jak zwykle przemiłe przyjęcie. Gdzież jak nie u Was Miś Wojtek mógłby się czuć jak u siebie w domu.

Tekst i foto Jan Fedirko, Fundacja Niepodległości, Świdnik 16 czerwca 2021 r.