mega888 Płyta "Kto ty jesteś?"

Płyta "Kto ty jesteś?"

okladka web2KTO TY JESTEŚ – to najnowsza płyta Fundacji Niepodległości skierowana do całej RODZINY, ze szczególnym wsłuchaniem się w NAJMŁODSZYCH.

Płyta jest OPOWIEŚCIĄ, która w gronie rodzinnym, wieczorem przy kolacji czy w czasie WSPÓLNEJ jazdy samochodem nie tylko mog...łaby ale wręcz powinna się wydarzyć. Jest też idealna do SŁUCHANIA jej tylko dla siebie…
Gdyby określić ją trzema słowami to byłyby to: szczerość, humor i zaskoczenie. Ulubione polskie wokalistki: Ania Brachaczek, Ifi Ude, Kasia Klich, Lilu, Marcelina, Marika wsparte głosami Michała Konarskiego, Jacka Stefanika oraz Dzieci - przenoszą w inny czas i w nieoczekiwane okoliczności.
Rodzice znów poczują smak oranżady w woreczku i lodów „Bambino”, przypomną sobie składane w dzieciństwie obietnice, podsłuchają szeptanych nocą najbardziej skrytych marzeń i przemyśleń swoich dzieci.
Najmłodsi odważnie powiedzą dlaczego nie chcą się uczyć o pomnikowych bohaterach a ciekawość jest nie do opanowania, zadadzą dorosłym kilka ważnych pytań.
Będzie też lekcja historii i dawka kindersztuby.
I zupełnie precedensowym wydarzeniem jest to, że na tej płycie oddaliśmy tez głos Polsce, która mówi kim jest i kim chce być w życiu naszych dzieci - momentami pewnie wbrew temu, co inni czasem próbują za nią powiedzieć.
KTO TY JESTEŚ to album dwupłytowy z wersją instrumentalną kuszącą zarówno do samodzielnego wykonywania tekstów Wokalistek i Basi Konarskiej, jak i do pohulania sobie w rytm wciągającej muzyki Aleksandra Molaka.
Do płyty dorzucony jest niewidoczny ale mocno odczuwalny pakiet rozbawienia, wspomnień, wzruszenia i zadowolenia ze spędzonego z Kto Ty Jesteś czasu To coś więcej niż krążek z muzyką, a jeśli jednak nie uda się zobaczyć w nim tego co tam schowane – to zdecydowanie będzie to Państwa ulubiona płyta:)
Wydawca: Fundacja Niepodległości Producent wykonawczy: Barbara Konarska Producent muzyczny i kompozytor: Aleksander “Mothashipp" Molak
Do kupienia w sklepie
Więcej na Facebook
2 Pulk Strzelcow Konnych
2 Pułk Strzelców Konnych 
- lekcja historii

2 Pulk Strzelcow Konnych
partner medialny

FE PL na jasne tlo 240

FUNDACJA NIEPODLEGŁOŚCI
ZOSTAŁA UHONOROWANA NAGRODĄ
XXV FORUM EKONOMICZNEGO
W KRYNICY

DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

(2014)Logo sklepNagroda Prezydenta RP 200GEHBohater NKDrok zolnierzy wykletych

 

Logo RZT

 

300x600 tlo 

raze z ulraina logo3

YouTube logo full color

logoCK

Adam Plakat 1 proc 2018 FB 300x300

PROSIMY O WSPARCIE 1%
DLA CHOREGO DZIECKA
NASZYCH PRZYJACIÓŁ
KRS: 0000037904
CEL: 14622 ADAM WACHOWICZ

Dzięki za pomoc!
Może się przydamy dziecku...