FilmoKwarta

Spektakl "Wyklęci" w Lublinie - reportaż z 2015

Zapraszamy do obejrzenia reportażu ze spektaklu "Wyklęci" tarnowskiego Teatru Nie Teraz. Spektakl odbył się w dniu 6 października 2015 na Zamku Lubelskim w ramach III Tygodnia Niepokornych. Reportaż nie był wczesniej publikowany na stronie Fundacji.

Polskie cmentarze na Białorusi - wideo

W tym roku wolontariusze Fundacji Niepodległości po raz pierwszy porzadkowali cmentarze na Białorusi. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat.

Projekt był realizowany dzieki wsparciu Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra

Wołyń 2016. ReGeneracja - Rajd pieszy do Ostrówek - wideo

w dniu 24 sierpnia w ramach przerwy w pracach uczestnicy akcji "Wołyń 2016. Regeneracja" wzięli udział w pieszym rajdzie z Sokoła do Ostrówek. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Wołyń 2016. ReGeneracja. Grób Anatola Sulika - wideo

Wakacyjny wyjazd na Wołyń po nazwą "ReGeneracja" tradycyjnie już zakończył się wizytą na grobie Anatola Sulika. Przedstawiamy krótką relację wideo z tego wydarzenia

Pogrzeb "Inki" i "Zagończyka" - wideo

W niedzielę 28 sierpnia 2016 odbył się w Gdańsku pogrzeb "Inki" i "Zagończyka". Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo. W uroczystościach pogrzebowych uczestniczyła delegacja Fundacji Niepodległości, której przewodniczył prezes zarządu Przemysław Omieczyński.