mega888 Koncert bardów Leszka Czajkowskiego i Andrzeja Kołakowskiego

Koncert bardów Leszka Czajkowskiego i Andrzeja Kołakowskiego

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie sezonu: koncert patriotyczny w wykonaniu duetu wybitnych bardów Leszka Czajkowskiego i Andrzeja Kołakowskiego "Wolność jest w nas". Już w najbliższą sobotę 11 października o godz. 19.30, w sali Akcji Katolickiej przy kościele pw. Św. Rodziny, al. Jana Pawła II 11 w Lublinie.
Biletem wstępu na koncert będzie symboliczna cegiełka, najprościej mówiąc każdy da tyle ile będzie uważał. Każda cegiełka będzie jednocześnie losem loteryjnym - w trakcie koncertu spośród numerów cegiełek będzie wylosowana jedna osoba, która otrzyma nagrodę niespodziankę!
Ale to nie wszystko!
Tego samego dnia w ramach inauguracji roku akademickiego Akademii Tradycja i Przyszłość odbędą się:
o 9.00 – ...Msza św. w kościele rektoralnym p.w. Niepokalanego poczęcia NMP przy ul. Staszica 16a w Lublinie;
o 11.00 – Wykład inauguracyjny x. Dra Dariusza Olewińskiego pt. Doniosłość i niezbędność kultu katolickiego we współczesnym świecie. Wykład odbędzie się w Sali Klubu Inteligencji Katolickiej przy ul. Rayskiego 3 w Lublinie.
-
A o 14.00 zapraszamy na podpisywanie płyt przez Andrzeja Kołakowskiego i Leszka Czajkowskiego - w sklepie "Polski Styl" przy ul. Zielonej 5/5 w Lublinie.
Wydarzeniom patronują:
Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ w Lublinie
Centrum Kultury i Tradycji "Wiedeń 1683"
Sklep "Polski Styl"
Obóz Narodowo-Radykalny Brygada Lubelska