mega888 Promocja książki prof. Władysława Gołkiewicza pt. Skojarzenia

Promocja książki prof. Władysława Gołkiewicza pt. Skojarzenia

„Satyro! – Smagaj! Ale od siebie też wymagaj”. (Władysław Gołkiewicz)
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie oraz Wydawnictwo Norbertinum serdecznie zapraszają na
spotkanie z prof. WŁADYSŁAWEM GOŁKIEWICZEM i promocję książki Jego autorstwa pt. Skojarzenia (Lublin: Norbertinum, 2015)

Prowadzenie Ewa Hadrian
Gościem honorowym spotkania będzie dr ZBIGNIEW JÓŹWIK, autor graficznego opracowania książki. Promocja zostanie wzbogacona wspomnieniem o Barbarze Koterwas i o założonym przez nią Teatrze „Latarnia”, którego aktorami byli obaj bohaterowie spotkania.

18 lutego 2016 roku (czwartek), godz. 17.00 Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, ul. Narutowicza 4, Czytelnia Naukowa
Prawdy szukaj we dwoje. Jeśli jej nawet nie znajdziesz,
to przynajmniej przyjemnie spędzisz czas”.
(Władysław Gołkiewicz)
Swoje dorosłe życie związałem z chemią. Najpierw pracowałem w Chemicznej Spółdzielni Pracy „Permedia”, a potem w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (Wydział Farmaceutyczny). Pracując w „Permedii”, należałem do Amatorskiego Teatru „Latarnia”. Właśnie tam zacząłem pisać wiersze i przygotowywać materiały na scenę. I ta chęć pisania została we mnie do dzisiaj.
Interesują mnie różne aspekty naszego życia: miłość, radość, rozpacz, zwątpienie. Interesuje mnie również różny sposób wyrażania swoich myśli, a więc: wiersz, fraszka, aforyzm. I to wszystko znajdziecie Państwo w tym tomiku.
Władysław Gołkiewicz
Więcej o książce i o Autorze
tutaj
Dział Promocjitel. 81 744 11 58, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NorbertinumWydawnictwo – Drukarnia – Księgarniaspółka z o.o.
ul. Długa 5, 20-346 Lublin
tel. 81 744 11 58, fax 81 744 11 48