W IMIĘ DOBREJ PAMIĘCI - REPORTAŻ O NASZEJ AKCJI W TYGODNIKU "SIECI"

 

SIECI 2017 09 04 WOLYN WIKLO SCREENPolecamy reportaż Marcina Wikło z tegorocznej edycji akcji porządkowania polskich cmentarzy na Wołyniu i Tarnopolszczyźnie - opublikowany w bieżącym numerze tygodnika "Sieci", dostępnym w kioskach od poniedziałku 4 września 2017. Dziennikarz towarzyszył wyjazdowi naszych wolontariuszy, noszącemu w tym roku nazwę "ReGeneracja 2". Tak rekomenduje swój materiał na łamach portalu wPolityce.pl:

Niech wielka polityka nie zamaże tego, co można i trzeba budować między zwykłymi ludźmi. Przykładem niech będzie inicjatywa, która w tym roku obchodzi jubileusz. W te wakacje po raz dziesiąty na Kresy pojechał obóz organizowany przez Fundację Niepodległości i lubelską komendę OHP. Od czterech lat osobiście podpatruję ich pracę i relacje z Ukraińcami. Także to, jak nasi sąsiedzi ze wschodu przyjmują gości z Polski. Mam wrażenie, że w tym roku doświadczyłem czegoś szczególnie ważnego, że ta praca u podstaw zaczyna przynosić jakiś skutek. Praca grupy, coraz liczniejszej, polega na porządkowaniu polskich cmentarzy na Wołyniu czy Tarnopolszczyźnie.
Więcej - pod linkiem: https://wpolityce.pl/historia/355991-tak-nalezy-pracowac-na-rzecz-poprawy-stosunkow-polakow-z-ukraincami-galeria-zdjec
foto: Tygodnik "Sieci"

 

FE PL na jasne tlo 240

FUNDACJA NIEPODLEGŁOŚCI
ZOSTAŁA UHONOROWANA NAGRODĄ
XXV FORUM EKONOMICZNEGO
W KRYNICY

DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

(2014)Logo sklepNagroda Prezydenta RP 200GEHBohater NKDrok zolnierzy wykletych

 

Logo RZT

 

300x600 tlo 

raze z ulraina logo3

YouTube logo full color

logoCK

Adam Plakat 1 proc 2018 FB 300x300

PROSIMY O WSPARCIE 1%
DLA CHOREGO DZIECKA
NASZYCH PRZYJACIÓŁ
KRS: 0000037904
CEL: 14622 ADAM WACHOWICZ

Dzięki za pomoc!
Może się przydamy dziecku...