III WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKO – PLASTYCZNY „CZŁOWIEK DLA CZŁOWIEKA BRATEM” ROZSTRZYGNIĘTY

32Po dwu latach przerwy powrócił Wojewódzki Konkursu Recytatorsko - Plastycznego "Człowiek dla człowieka bratem". Konkurs odbywa się pod patronatem m.in. Fundacji Niepodległości, która ufundowała również nagrody dla laureatów i ich opiekunów.
Organizatorem jest Szkołą Podstawowa nr 32 im. z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie. III edycja konkursu w obecnym roku szkolnym 2020/2021 z racji na pandemię odbyła się w tzw. systemie hybrydowym.
W obu kategoriach tematycznych recytatorskiej i plastycznej konkurs podzielony był na grupy wiekowe: przedszkolną, dla klas I – III oraz klas IV – VIII.
Wyniki konkursu na stronie internetowej szkoły: https://sp32.lublin.eu/?p=4081

Szkoła Podstawowa nr 32 w swojej pracy wychowawczej uwzględnia działania wynikające z jej misji, która zawiera się w słowach Jana Pawła II: „Człowiek dla człowieka bratem”. Pozwala to kształtować młode charaktery w duchu uniwersalnych wartości chrześcijańskich. Konkurs Recytatorsko - Plastyczny pod tym samym hasłem inspiruje do wizualizacji cennych wartości i postaw ludzkich takich jak: tolerancja, życzliwość, przyjaźń, współpraca, pokój na świecie. Dzięki tym wartościom przyszłe pokolenia mogą zmieniać na lepsze swoje małe i duże Ojczyzny. Uczestnicy konkursu mają możliwość rozwijania indywidualnych uzdolnień, kreatywności, zdolności twórczego myślenia oraz kształtowanie postawy refleksyjnego odbiorcy tekstu literackiego.

2 Pulk Strzelcow Konnych
2 Pułk Strzelców Konnych
- lekcja historii

FE PL na jasne tlo 240

FUNDACJA NIEPODLEGŁOŚCI
ZOSTAŁA UHONOROWANA NAGRODĄ
XXV FORUM EKONOMICZNEGO
W KRYNICY

DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ
EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

(2014)Logo sklepNagroda Prezydenta RP 200GEHBohater NKDrok zolnierzy wykletych

 

Logo RZT

 

300x600 tlo 

raze z ulraina logo3

YouTube logo full color

logoCK

Adam Plakat 1 proc 2018 FB 300x300

PROSIMY O WSPARCIE 1%
DLA CHOREGO DZIECKA
NASZYCH PRZYJACIÓŁ
KRS: 0000037904
CEL: 14622 ADAM WACHOWICZ

Dzięki za pomoc!
Może się przydamy dziecku...